درباره ما

درباره آلفاپرینت بدانید!

چاپ و تبلیغات آلفا، با پشتوانه تیم مجرب و با سابقه 15 سال تجربه (در ابتدا تحت عناوین چاپ کالرلند، چاپ جنوب و چاپخانه شیراز چاپ) و همچنین با بهره گیری از بروزترین و مجهزترین دستگاه های چاپ، اقدام به ارائه خدمات طراحی گرافیک و چاپ و تبلیغات نموده است. باتوجه به اینکه مجموعه آلفا توسط سه واحد چاپخانه‌ای (چاپخانه افست، چاپخانه بنر و لارج‌فرمت، چاپخانه دیجیتال) پشتیبانی و حمایت میشود، به مشتریان خود تضمین میدهد بهترین ترکیب (کیفیت، سرعت، قیمت) را ارائه دهد. این مجموعه با هدف کمک به رشد و گسترش کسب و کارهای نو پا، خدمات خود را در زمینه‌های زیر ثابت میکند:


- ارائه خدمات طراحی گرافیکی تبلیغات محیطی و مجازی از قبیل:
---) طراحی و چاپ انواع کارت ویزیت
---) طراحی و چاپ انواع تراکت و پوستر
---) طراحی و چاپ انواع قبض و فاکتور و رسید
---) طراحی و چاپ انواع بنر، فلکسی، استیکر و مش
---) طراحی و اجرای انواع جعبه و بسته بندی های اختصاصی
---) طراحی و چاپ انواع کیسه پلاستیک، ساک خرید، بگ شاپ رسمی و فانتزی
---) طراحی و چاپ روی پارچه (لباس کار، تیشرت، هودی، سویشرت، کلاه، شلوار و...)
---) طراحی و اجرای انواع تابلوهای تبلیغاتی ( تابلو فلکسی، برجسته، چلنیوم، ال ای دی ثابت و روان )


تاریخچه مجموعه آلفا

چاپ و تبلیغات آلفا تا به امروز، فراز و نشیب های بسیاری را تجربه نموده است و تیم حاضر در مجموعه آلفا، در ابتدا و در سال ۱۳۸۷ تحت عنوان چاپ طاها، حرفه چاپ و تبلیغات رو آغاز نموده و در ادامه تحت عناوین چاپخانه شیرازچاپ (۱۳۹۱ تا ۱۳۹۸) چاپ کالرلند (۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷) و تبلیغات جنوب (۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰) کار خود را ادامه داده‌اند. در فروردین ماه ۱۴۰۰ هسته اصلی چاپ آلفا، با هدف ارائه خدمات و کمک به کسب و کارهای آسیب دیده از پاندمی کرونا کار خود را آغاز نمود و تاکنون افتخار همکاری با بیش از ۲۰۰۰ کسب و کار، ارگان و سازمان های دولتی و غیردولتی را داشته است.


تیم پشتیبانی ما چگونه عمل میکند!

در مجموعه چاپ و تبلیغات آلفا، واحد طراحی گرافیک، واحد ثبت و تحویل سفارش، واحد چاپخانه و اجرا، واحد فروش و دیجیتال مارکتینگ و واحد پشتیبانی، با هدف ارائه خدمات بهتر و بدون واسطه مشغول به کار می باشند.


توجه: هرگونه کپی برداری از مطالب سایت، حتی با ذکر منبع مجاز نبوده و با موارد تخلف طبق قانون جرایم رایانه‌ای برخورد خواهد شد.